Kifidis Büyük Saat Kebapçısı

Binlerce yıllık geçmişimize sahip Anadolu tarihi. Çatalhöyük’te hazırlanan et suyundan, Sümerler’de işlenen koyun etine kadar birçok zenginliğe sahiptir. Tüm bu lezzetler, zeytinyağı, nane, sumak ve nar eşkisinin anavatanı Akdeniz’in doğal lezzetleri ile birleşince damaklarda eşsiz bir lezzet şöleni yaşatmaktadır.

Büyüksaat Kebapçısı olarak sizlere Adana yöresinin lezzetli yemeklerini beklentinizin ötesinde detaylarla işleyerek sunmayı arzuluyoruz. Bu doğrultuda yemeklerde ve kullanılan tekniklerde bölgesel referans noktalarından ilham alınarak, geleneklere bağlı, ulusal ve evrensel damak zevkine uygun sentezleri, sizlerle buluşturmayı amaç edinmektedir. (GELENEKSEL FÜZYON)

Büyüksaat Kebapçısı taze ve körpe sebzeleri sirkeli suda bekleterek hipertonik bir ortam yaratır. Böylelikle sizlere %100 sağlıklı bir salata deneyimi sunmaktadır. (HİJYEN)

Tüm bu lezzetler, misafirlerimizin damak zevkini estetize etmeyi amaç edinerek, sizler için hazırlanmaktadır. Büyüksaat Kepbapçısı, yemek yerken hem kendinizi rahat hissedebileceğiniz, hem de mekanın ruhunu yansıtan müzikler eşliğinde rafine lezzetler tadabileceğiniz bir ortam sunmaktan onur duyar. (ESTETİK DÜZEY)

Afiyet Olsun...

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis